Mi tartalmaz glutént? Glutént a búza, a tönkölybúza, a rozs, az árpa tartalmaz, illetve az ezekből készült lisztek –  teljes kiőrlésű is- és darák. A zabliszt alapvetően nem tartalmaz glutént, de ha olyan üzemben kerül feldolgozásra, ahol búzát, árpát, rozst is feldolgoznak, nem garantált a gluténmentesség. Természetesen azok az élelmiszerek,Read More →