gluténmentes liszt, gluténmentes receptek

Gluténmentes lisztek kalóriatartalma, tápanyagtartalma és glikémiás indexe

Gluténmentes lisztkcalszénhidrátzsírfehérjeGlikémiás index
Amarántliszt37158,6713,697
Barna rizsliszt342712,39
Fehér rizsliszt36677,71,4695
Burgonyaliszt33677,20,36,9
Cirokliszt36177,53,37,948
Csicseriborsóliszt387476,622,3
Gesztenyeliszt3437646
Hajdinaliszt3537528
Kendermagliszt302611,332
Kókuszliszt4296014,317,145
Kölesliszt38271,64,310,884
Kukoricaliszt37075,61,87,175
Mandulaliszt60717,953,621,4
Mákliszt5258,641,61835
Mogyoróliszt32718,90,552,2
Nyílgyökérliszt34886,900,2
Quinoaliszt36857,26,114,1
Sárgaborsóliszt32153,11,521,732
Szezámmagliszt52626,637,130,7
Szójaliszt43422,320,737,8
Szójaliszt zsírtalan32716,41,251,5
Tápiókaliszt349850,20,670
Tökmagliszt3524,317,261,76
Zabliszt40459,29,114,755
Zabpehelyliszt39871,36,29,2

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.